Akıllı ev | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Cihaz Kurulumları RSS Feed

31 Aug iHost eWeLink Wi-Fi Cihazların Eklenmesi
1 1994
1. iHost Bağlantısını SağlayıniHost'unuza enerji verip modeminizin ethernet kablosu ile bağlayın. (Eğer ışığı kırmızı yanıyorsa ethernet kablosunu taktıktan sonra 2.tuşuna basınız. Işığı sarı renkte yavaş yavaş yanıp sönmeye başlayacak.)2. eWeLink Add-On'unu EklemeiHost panelinde soldaki sütunlardan "Add-on-List" kısmına tıklayın. (Aşağıdaki sayfa)..
31 Aug iHost Homekit Kurulumu
0 1408
1. iHost Bağlantısını SağlayıniHost'unuza enerji verip modeminizin ethernet kablosu ile bağlayın. (Eğer ışığı kırmızı yanıyorsa ethernet kablosunu taktıktan sonra 2.tuşuna basınız. Işığı sarı renkte yavaş yavaş yanıp sönmeye başlayacak.)2. Homekit Add-On'unu EklemeiHost paneline, http://ihost.local/ adresini internet tarayıcınızın URL kısmına kopya..
25 Jul ZBMINIL2 Kurulum
1 2355
ZBMINI L2 Kurulum1. Enerjiyi KapatınKuruluma başlamadan önce güvenlik gereği enerjiyi kapatın. Teknik konulardan bir uzmandan destek alın.2. Sonoff Kablolama“N” nötr “L” ise faz bağlantısıdır. “In” giriş “Out” ise çıkıştır. Bağlantıları kontrol ederek doğru olduğundan emin olun. alttaki resimden kontrol edebilirsiniz.3. Ewelink uygulamasını kurunAp..
25 Jul MINI R4 Kurulum
0 3413
1. Enerjiyi KapatınKuruluma başlamadan önce güvenlik gereği enerjiyi kapatın. Teknik konularda bir uzmandan destek alın.2. Sonoff Kablolama“N” nötr “L” ise faz bağlantısıdır. “In” giriş “Out” ise çıkıştır. Bağlantıları kontrol ederek doğru olduğundan emin olun.Alttaki resimden kontrol edebilirsiniz. Kablolama öncesinde elektriği kapatın.3. eWeLink ..
30 May S-Mate Kurulum
0 766
1. eWeLink uygulamasını kurunApp Store veya Google Play Store’dan Sonoff cihazları ile uyumlu olan eWelink uygulamasını indirin.2. Mini R3'ü kurunS-Mate, Mini R3 ile birlikte çalışır. S-Mate'inizi kullanabilmeniz için öncelikle Mini R3 kurup eWeLink uygulamasında aktif hale getirmelisiniz. Devamında S-Mate'inizi aşağıdaki bağlantı şemasına uygun ol..
18 May Mini R3 Kurulum
0 918
Mini R3 Kurulum1. Enerjiyi KapatınKuruluma başlamadan önce güvenlik gereği enerjiyi kapatın.Teknik konularda bir uzmandan destek alın.2. Sonoff Kablolama“N” nötr “L” ise faz bağlantısıdır. “In” giriş “Out” ise çıkıştır.Bağlantıları kontrol ederek doğru olduğundan emin olun.Yukarıdaki resimden kontrol edebilirsiniz.3. eWeLink uygulamasını kurunApp S..
16 May D1 Dimmer Kurulum
0 1063
D1 Dimmer Kurulum1. Enerjiyi KapatınKuruluma başlamadan önce güvenlik gereği enerjiyi kapatın.Teknik konulardan bir uzmandan destek alın.2. Sonoff Kablolama“N” nötr “L” ise faz bağlantısıdır. “In” giriş “Out” ise çıkıştır.Bağlantıları kontrol ederek doğru olduğundan emin olun.Yukarıdaki resimden kontrol edebilirsiniz.3. eWeLink uygulamasını kurunAp..
15 May RM433 Kurulum
0 701
1.Kuruluma başlamadan önce Google Play Store veya App Store'dan eWeLink uygulamasını indirin.2. RM433 uyumlu cihazınızı kurun. Dimmer Eşleştirmesi için;Dimmer'a enerji verdikten 5 saniye içerisinde herhangi bir tuşa basılı tutunuz eşleşme algılandığında Dimmer sesli olarak tepki verecektir. Cihaz ses çıkardığında eşleşme işlemi başarılı olarak tama..
11 May L3 Led & PRO Kurulum
0 708
L3 LED Pro Kurulum1. eWeLink Uygulaması KurulumuKuruluma başlamadan önce Google Play Store veya App Store'dan eWeLink uygulamasını indirin.2. L3 Led PRO'ya Enerji verin.Cihazınıza enerji verdikten sonra cihazın çalışıp çalışmadığını kontrol edin.Cihazınızı zamanında eşleştirememe durumunda 3 dakika içerisinde bu moddan çıkmaktadır.Bu moda tekrar al..
17 Apr Ns Panel PRO Kurulum
0 1288
NS PANEL PRO KURULUM1. Enerjiyi Kapatın:Kuruluma başlamadan önce güvenlik gereği enerjiyi kapatın.Teknik konulardan bir uzmandan destek alın.2. Ns Panel PRO Kablolama:“N” nötr “L” ise faz bağlantısıdır. “In” giriş “Out” ise çıkıştır.Bağlantıları kontrol ederek doğru olduğundan emin olun.Bağlantı şeması;Yukarıdaki resimden kontrol edebilirsiniz.3. E..
08 Feb POWR320D Kurulum (Pow Elite 20A)
0 1067
POWR320D Akıllı Röle Serisi Kurulum1. Enerjiyi KapatınKuruluma başlamadan önce güvenlik gereği enerjiyi kapatın.Teknik konulardan bir uzmandan destek alın.“N” nötr “L” ise faz bağlantısıdır. “In” giriş “Out” ise çıkıştır.Bağlantıları kontrol ederek doğru olduğundan emin olun.Topraklama olması gerekebilir.Yukarıdaki resimden kontrol edebilirsiniz.3...
07 Feb TH Akıllı Röle Serisi Kurulum
0 955
TH Akıllı Röle Serisi KurulumTHR16D / THR20D / THRORIGIN1. Enerjiyi KapatınKuruluma başlamadan önce güvenlik gereği enerjiyi kapatın.Teknik konulardan bir uzmandan destek alın.2. Ürün Kablolama“N” nötr “L” ise faz bağlantısıdır. “In” giriş “Out” ise çıkıştır.Bağlantıları kontrol ederek doğru olduğundan emin olun.Topraklama olması gerekebilir.Yukarı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)
WhatsApp