Garanti - İade - İptal Şartları | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

İADE, DEĞİŞİM, İPTAL ve GARANTİ ŞARTLARI


İade Süresi:

 • Ürün iade süresi, satın alma tarihinden itibaren 15 gün olarak belirlenmiştir.


İade Kabul Koşulları:

 • İade edilecek ürünlerin kullanılmamış ve satışa sunulabilir durumda olması gerekmektedir. Ürün üzerinde bulunan güvenlik etiketinin açılmamış olması durumunda ürünlerin iade talepleri yasal süre içerisinde (15 gün) yapılabilmektedir.
 • Kullanılmış veya hasarlı ürünlerin iade talepleri yasal süre içerisinde (15 gün) yapılmalıdır. Kontrolleri sağlandıktan sonra iade şartlarını taşıyan ürünler için iade işlemleri yapılabilmektedir.


Ürün Uyumsuzluğu İadesi:

 • Yanlış ürün temininde ürünün üzerinde bulunan etiket açılmamış ve ürün kutusu deforme olmamış ise yasal süre içerisinde iadesi talebiniz işleme alınmakta ve iade süreci başlatılmaktadır.
 • Ürün etiketi açıldıktan sonra ürünün uyumlu olmadığını fark edilirse, iade talebi maalesef kabul edilmemektedir.


Ürün Arızası İadesi:

 • Ürün etiketi açıldıktan sonra arıza durumu söz konusu ise, ürün tarafımıza geri gönderilmelidir. Gönderilen ürünler teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Üretim hatası olan ürünler için yasal süre içerisinde yapılan iade talepleri işleme alınabilmektedir. Yasal süresi geçmiş ancak üretim hatası olan ürünlerin garanti kapsamında değişimleri yapılabilmektedir. 
 • Teknik ekibimizin incelemeleri sonucunda arızanın kullanıcı hatası olduğu tespit edilmesi durumunda iade ve değişim talepleri ne yazık ki işleme alınamamaktadır. (Kargo gönderim ücreti kullanıcımıza yansıtılmaktadır)


İade Prosedürleri:

 • İade talepleri için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçilmelidir.
 • İade edilecek ürünler orijinal ambalajında ve güvenlik etiketinin açılmamış olması gerekmektedir.
 • İade işlemleri, müşteri hizmetlerimiz tarafından detaylı olarak yönlendirilecektir.


Teslimat Koşulları

 • Sipariş verdiğiniz ürünler, onay tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde tedarik edilip kargoya verilecektir.
 • Sipariş verdikten sonra , satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.
 • Teslimat adresinin İstanbul/Maltepe uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 • Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.
 • Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
 • Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Güvenlik Politikası

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Web sitemiz hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

 

Garanti Şartları

Kullanıcı hatası dışında bu ürün, üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl boyunca garanti altındadır. Üründe kullanıcı hatası dışında meydana gelen herhangi bir arıza veya kusur durumunda, garanti kapsamında ücretsiz onarım veya değiştirme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 


 Tüketici Hakları

Alışveriş yapmak için sitemize üye olmanız şarttır. Sitemize üyelik ücretli değildir. Siteye üye olmayan kişilere satış yapılmaz.

Firmamız,4822 sayılı kanun ile değişik, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun hükümlerine uygun hareket edeceğini peşinen kabul ve taahhüt eder.

 

Sipariş İptali

Siparişinizin iptali için müşteri temsilcinizle görüşebilir.

WhatsApp Destek Hattı: 0505 737 64 37

WhatsApp