L3 RGB LED 5M | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

L3 RGB LED

LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
LED 5M
L3 RGB LED
762,23₺
Vergiler Hariç: 635,19₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: L35M
  • SKU: 69200757773338

L3 RGB'yi telefondan kontrol edebilir istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

16 Milyon Renkten Görsel Şölenin Keyfini Çıkarın

APP, renk ışığı, beyaz ışık, renk sıcaklığı gibi zengin renk seçimi ve ayarı sağlar.

Odanızı anında romantik bir atmosferle dolduran parlaklık vb.


Etkinliklerinizi Süslemek için Önceden Ayarlanmış Aydınlatma Efektleri

Şerit ışıklar, farklı renk kombinasyonları ve ritim değişiklikleri ile önceden ayarlanmış 21 aydınlatma efektine sahiptir.


Eşsiz Aydınlatma Efektinizi Kendiniz Yapın

En sevdiğiniz renkleri ve ritim modunu seçin, hızı ve ışık parlaklığını ayarlayın.


L3 RGB LED ürün inceleme videosu


Müzikle Dans, Yeni Görsel Deneyim

Dahili yüksek hassasiyetli mikrofonu ile müzik modunda çeşitli müzik ritimleri ile senkronize olabilen ışıklarla dans edebilirsiniz.

Aydınlatma Atmosferinizi Ayarlamak için Sesinizi Kullanın

Şerit ışıkların anahtarını kontrol etmek için sesinizi kullanabilirsiniz, parlaklık ve renk sıcaklığı, rengi değiştirin. Alexa ile, hatta bir saniyede ön ayarlı sahne modunu değiştirebilirsiniz.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp