L3 Pro RGBIC | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

L3 RGB 5M Akıllı Led PRO

l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
l3 rgb pro
L3 RGB 5M Akıllı Led PRO
1.178,03₺
Vergiler Hariç: 981,69₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: L35MP
  • SKU: 6920075777345

Sonoff L3 LED PRO

Akıllı aydınlatma dünyasına yeni bir boyut getiren bir üründür. Bu ürün, modern teknoloji ve kullanıcı dostu tasarımı birleştirerek evinizi akıllı bir ev haline getirmenize yardımcı olur.

Sonoff L3 LED PRO, uzaktan kumanda edilebilen bir LED'dir. Bu özellik sayesinde, evinizdeki L3 Led PRO'yu akıllı telefonunuzdan veya sesli asistanınızdan kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu özellikle, işten veya tatilden evinize geldiğinizde aydınlatmayı açmak için eve dönmeden önce hızlı bir şekilde L3 LED PRO'yu açabilirsiniz.

Ayrıca, Sonoff L3 LED PRO, aydınlatmanın parlaklığını ve rengini ayarlama imkanı sunar. Bu, evinizdeki ışığın mükemmel aydınlatma koşullarına uygun hale getirmenizi sağlar. Özellikle, iş odanızda veya yemek masanızda çalışırken veya okurken uygun bir ışık seviyesi sağlamak için oldukça yararlıdır.


Özellikler:

Akıllı RGBIC Efektleri: RGB'den farklı olarak, SONOFF L3 Pro RGBIC LED şerit ışıkları aynı anda birden fazla rengi görüntüleyerek renkli bir aydınlatma atmosferi yaratabilir.

44 Ön Ayarlı Aydınlatma Efekti Sahnesi: Farklı sahne ihtiyaçlarınız için 44 aydınlatma efekti önceden ayarlanmıştır. RGBIC şerit ışıkları size her zaman daha zengin renk kombinasyonları ve hayal gücü sunar.

Müzik Modu: Dahili, son derece hassas mikrofon ile L3 Pro RGBIC LED şerit ışıkları, çeşitli müzik ritimleriyle senkronize olabilir.

Ses Kontrolü: L3 Pro şeritlerimiz Google Assistant, Alexa ve SmartThings'i destekler. Sesinizle rengi, parlaklığını ve sıcaklığını değiştirebilirsiniz. Alexa, önceden ayarlanmış sahne modunu bile bir saniye içinde değiştirebilir.

Yerel Kontrol: Şerit ışıklarınızı yerel kontrol aracılığıyla kontrol etmekten çekinmeyin, Wi-Fi ortamı veya cep telefonu sinyali ile sınırlandırılma konusunda endişelenmeyin.


Diğer Özellikler:

SONOFF L3 Pro RGBIC Smart LED, akıllı aydınlatma kontrolü için kullanılan bir LED'dir. Bu Led, Wi-Fi üzerinden bağlanabilen bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir ve Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla entegre edilebilir.

SONOFF L3 Pro RGBIC Smart LED, uygulama aracılığıyla programlanabilir. Bu sayede, örneğin evde olmadığınızda aydınlatmayı açıp kapatarak evinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. 

Bu LED aynı zamanda, sesli komutlar aracılığıyla da kontrol edilebilir. Amazon Alexa veya Google Assistant gibi bir sesli asistanınız varsa, LED'i açmak veya kapatmak, parlaklığı veya renkleri ayarlamak için sadece birkaç kelime söylemeniz yeterlidir.

SONOFF L3 Pro RGBIC Smart LED, evinizdeki aydınlatmayı akıllı hale getirmek için kolay ve uygun bir yol sunar.


Ürün İnceleme Videosu
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp