MS01 Toprak Nem Sensörü | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

MS01 Sensörü

MS01 Sensörü
MS01 Sensörü
MS01 Sensörü
MS01 Sensörü
MS01 Sensörü
475,00₺
Vergiler Hariç: 395,83₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: MS01
  • SKU: M0802050011

Akıllı Toprak Nem Sensörü

Akıllı Ev Sistemi Toprak ve Nem Sensörü MS01, TH Elite Aksesuarıdır. Kolay kurulumuyla toprağınızın nem oranını internetinizin olduğu her yerden ölçebilir bu sayede bahçenizi ve saksınızı gönül rahatlığıyla bırakarak seyahate çıkabilirsiniz.

Bitkilerinizin Büyüdüğü Ortamı Tanıyın

Toprak nemini doğru bir şekilde ölçmek ve verileri cep telefonunuza göndermek için SONOFF TH Elite/Origin ile birlikte çalışır.

TH Elite ve TH Origin için TIKLAYINIZ.

Evinizden Uzakta Olsanız Bile Çiçeklerinize İyi Bakın

Uzun bir yolculuk yapmayı planlıyorsanız, bakımı zor olduğu için çiçekleriniz mi soluyor? MS01, çiçeklerinizi daha sağlıklı büyütmek için her zaman ve her yerde düzenli olarak sulamanıza ve toprak nemini kontrol etmenize olanak tanır.


Kendin Yap Bir Cihazla Bitkileri Otomatik Olarak Sulayın

Bahçeyi manuel olarak sulamak zahmetlidir ve saatli sulama cihazı hava değişimlerine uyum sağlayamaz. MS01 ile TH Elite/Origin kullanarak akıllı bir sulama cihazı yapın. Toprağın nem seviyesi ayar değerine ulaştığında TH Elite/Origin'e bağlı sulama sistemi otomatik olarak açılır/kapanır.


Uzak Ölçüm Mesafesi için 10m'ye kadar Uzatıldı


Sulama? Yağmura Maruz Kalmak mı? Endişelenmeyin!

IP55 su geçirmezlik derecesi, yağmurda bile olsa sensörü çıkarmanıza gerek kalmadan çiçeklerinizi sulamanıza olanak tanır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp