SNZB-06P Varlık Sensörü | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

SNZB-06P Varlık Sensörü

SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
Yeni
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
SNZB-06P Varlık Sensörü
700,00₺
Vergiler Hariç: 583,33₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SNZB-06P
  • SKU: 6920075741858

Hareket Algılama: SNZB-06P 5.8GHz mikrodalga radarına dayanır, hareketi veya sabit kişiyi algılayabilir. Yaklaştığınızda ışıkları otomatik olarak açar ve siz ayrılana kadar ışıkları açık tutar.

Işık Algılama: Dahili ışık dedektörü, ışıkların yalnızca karanlıkta varlık algılandığında açılmasını sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Zigbee 3.0 Uyumlu: SONOFF NSPanel Pro, SONOFF iHost, SONOFF ZB Bridge Pro, SONOFF ZBDongle-E ve Echo Plus 2nd gibi Zigbee 3.0 protokolünü kullanan Zigbee hub'larını destekler...

Yerel Akıllı Senaryo: Zigbee cihazları arasındaki sahne bağlantısı, internet bağlantısı olmasa bile normal şekilde yürütülebilir.

Çoklu Platform Desteği: Alexa, Google Home, Smartthings, Alice, IFTTT ve Ev Asistanını destekler.

Not: SNZB-06P'nin Zigbee Hub ile birlikte kullanılması gerekir.


Genel Bakış

SONOFF SNZB-06P Zigbee İnsan varlığı sensörü, 5.8GHz mikrodalga radarına dayanır, hareketi veya sabit kişiyi algılar, en küçük hareketi, hatta nefes almayı ve kalp atışını algılayabilir ve akıllı radarla alanınızı sorunsuz bir şekilde aydınlatabilir. SNZB-06P dahili ışık dedektörü, karanlık ortamlarda ışıkların yalnızca bir varlık algılandığında etkinleştirilmesini sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

SONOFF SNZB-06P, SONOFF NSPanel Pro, SONOFF iHost, SONOFF ZB Bridge Pro, SONOFF ZBDongle-E gibi birden fazla Zigbee hub ile uyumludur. Ev otomasyon sisteminizin olanaklarını genişletir. *Optimum uyumluluk için SONOFF SNZB-06P, belirli platformlarda hareket sensörü olarak görünebilir, ancak insan varlığı sensörünün işlevselliğini korur.

Yerel akıllı sahne ile, ağ bağlantısı kesilse bile Zigbee cihazları arasındaki sahne bağlantısı normal şekilde yürütülebilir. Bu, akıllı evinizin her zaman işlevsel ve duyarlı kalmasını sağlar.

SNZB-06P Alexa, Google Home, Smartthings, Alice, IFTTT ve Home Assistant dahil olmak üzere birden fazla platformu destekler. Bu geniş uyumluluk, akıllı ev deneyiminizi tercih ettiğiniz ekosisteme göre uyarlamanıza olanak tanıyarak sizin için en uygun platformları seçme esnekliğine sahip olmanızı sağlar.

Ayrıca SNZB-06P, 4 m (13 fit) algılama mesafesine kadar üç hassasiyet seviyesine sahiptir. Ve manyetik çekim, 3M Yapıştırıcı veya vida ile yapıştırma gibi birden fazla kurulum seçeneğine sahiptir, ihtiyacınız olan her yere koyabilirsiniz.

Varlık Sensörü Nasıl Çalışır ?


Varlık sensörleri, sıcak nesneler tarafından sürekli olarak yayılan kızılötesi radyasyonu algılar. Ev güvenliği bağlamında, insan vücudundan sürekli olarak yayılan kızılötesi radyasyonu tespit edebildikleri için çok kullanışlıdırlar. Varlık sensörü içeren tüm cihazlar evinizin etrafındaki şüpheli hareketleri tespit edebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp