Dual R3 Akıllı Ev Rölesi | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Dual R3 İki Yönlü Akıllı Röle

Dual R3 Çift Yönlü Röle
Dual R3 Çift Yönlü Röle
Dual R3 Çift Yönlü Röle
Çok Satan
Dual R3 Çift Yönlü Röle
Dual R3 Çift Yönlü Röle
Dual R3 Çift Yönlü Röle
Dual R3 İki Yönlü Akıllı Röle
726,10₺
Vergiler Hariç: 605,08₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DR3
  • SKU: 6920075775402

SONOFF DUAL R3 Motor Modlu Akıllı Ev Rölesi

SONOFF Dual R3 Nedir?

Sonoff Dual R3 cihazlarınızı akıllandırmanıza olanak sağlayan akıllı ev rölesidir. Dual R3 ile cihazlarınızı dilediğiniz konumdan dilediğiniz zaman rahatlıkla internet üzerinden kontrol edebilirsiniz.


Dual R3 3 farklı moda sahiptir.

Anahtar modu: Normal cihazlarınızı akıllı birer anahtara çevirmenizi sağlayan mod.

Motor modu: Panjur, kepenk, tente gibi motorlu cihazlarınızı akıllandırmanızı sağlayan bir moddur. Bu modun kalibrasyon özelliği olduğu için diğer akıllı rölelerin aksine panjur vb. gibi cihazların kullanımına daha uygundur.

Enerji ölçüm modu: Cihazlarınızın enerji tüketimini ölçmenizi sağlayan özellik. 


SONOFF DUALR3 evinizi bir sonraki seviyeye taşıyor. DUALR3, mobil cihazlarla veya sesli komutla kablosuz uzaktan kumanda için akıllı bir anahtara aktarmak üzere herhangi bir standart anahtarın arkasına monte edilmiş, gömme montajlı bir Wi-Fi akıllı çift röle anahtar modülüdür. Dual R3 Ev aletlerinizi, ışıklar, ev aletleri ve panjurlar, pencere perdeleri, panjurlar, tente vb. motorlu tesisler dahil olmak üzere yönetmeniz ve kontrol etmeniz için uygun olan birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlamak için entegre bir kablosuz ağla birleştirir. Potansiyel yangın ve aşırı ısınma riski konusunda endişelenmenize gerek kalmadan güvenilir bir miktar ve gelişmiş güvenlik sağlayan TÜV sertifikalıdır.
Üç çalışma modu mevcuttur. DUALR3, anahtar modu, motor modu ve sayaç modu ile birlikte gelir. Dual R3'ün Tipik özelliklerden biri, motor modunda panjur ve pencere perdelerinin akıllı kontrolüdür. Anahtar modülü, evde veya dışarıda olsanız da, uygulama uzaktan kumandası ve zamanlanmış olayları planlayarak panjurlarınız ve pencere perdeleriniz için en üst düzeyde esneklik sunar.

Çift yönlü kontrol. Çift röle anahtar modülü, yükü basit röleye kıyasla iki girişe dağıtır; bu çalışma mekanizması, iki cihaz için bağımsız olarak iki yönlü kontrole sahip olmanızı sağlar.Güç ölçümü.  Modül bağlı cihazların tam enerji tüketimini belirlemek için kullanılabilecek bir enerji izleme fonksiyonuna sahiptir. Bu modda, dualr3'e bağlı elektrikli cihazların yükü her zaman açık kalacak ve röle durumu uygulamada veya yalnızca güç izleme ve ölçüm için kullanılan ekstra anahtarda değiştirilmeyecektir.Güçlü uyumluluk. eWeLink uygulamasında, istediğiniz belirli bir konumda açılmasını, kapanmasını ve hatta durmasını sağlamak için panjurunuzu yönetebilirsiniz. Anlık anahtar, rocker anahtarı, açma/kapama anahtarı, çift anlık anahtar ve açma/kapama/açma anahtarı gibi daha fazla anahtar tipi ile çalışmak üzere tasarlanmıştır ve daha sonra ev aletlerinizi veya motorlu cihazlarınızı ekstra duvar anahtarı ile kontrol edebilirsiniz.

Siri ses kontrolü. Ewelink'te perdelerinizi sesinizle kontrol etmenizi sağlayan Siri kısayolunu ayarlayarak evinizdeki diğer cihazlarla bağlantıyı sürdürmesini sağlamak için akıllı bir sahne bile oluşturabilirsiniz, örneğin Siri'den evde sürükleyici bir film gecesi için L1 Lite ışık şeridini tetiklemek üzere perdeyi kapatmasını isteyin.

Notlar:

DualR3, 100-240V AC motor için akıllı kontrol modülü olarak çalışabilir. Çift yönlü motorlu perde, panjur,panjur, tente vb.İçin boru şeklindeki motor gibi.Dual R3 Kurulum
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp