Sonoff THR320 Akıllı Ev Rölesi | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Sonoff THR320 Akıllı Ev Rölesi

SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
SONOFF TH R3 ORİGİN 20 AH
Sonoff THR320 Akıllı Ev Rölesi
717,66₺
Vergiler Hariç: 598,05₺
 • Stok: Stokta Var
 • Model: THR320
 • SKU: 6920075777536

Sonoff TH R3 Origin 20 AH Akıllı Otomasyon RölesiGüçlendirme Çözümünü Yükseltin Akıllı Sıcaklık ve Nem Kontrolü için

10 dakika içinde geleneksel termostatınızı akıllı hale getirir, sulama sisteminizi otomatikleştirir ve size sıcaklık ve nemi izlemenin kolay bir yolunu sunar.

Zamanında Bildirimler

TH, sıcaklığı ve nemi gerçek zamanlı olarak izlemeye devam eder, önceden ayarladığınız eşiğe ulaştıklarında veya cihazın açık/kapalı durumu değiştiğinde, telefonda Push bildirimi alırsınız.

Sahne Otomasyonu

Otomasyona ulaşmak için diğer akıllı cihazlarla birlikte kullanın.

eWeLink Web Kontrolü

Web sayfasında birden fazla cihazı görüntülemek ve kontrol etmek için daha uygun.

IFTTT'yi desteği

Diğer markaların cihazlarıyla otomasyon sağlamak için IFTTT'ye ekleme desteği.【20A Max & Kuru Kontak Çıkışı】 20A Max yüksek yük, kuru kontak çıkışı bağlamak için destekler.
LCD Ekran】 Sıcaklık ve nem verilerinin gerçek zamanlı izlenmesi, cihazın ekranı her 5 saniyede bir yenilenir.
【Saatlere Göre 6 Aylık Isı & Nem Geçmiş Verileri】 Isı & Nem geçmiş verilerini saat, gün ve aya göre inceleme desteği. Geçmiş 6 aylık geçmiş verileri dışa aktarılabilir ve .xlsx formatına uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.
【Yerel Otomatik Kontrol】 LAN kontrolünü destekler. Elektrik faturalarından tasarruf etmeniz ve rahat bir ortam yaratmanız için 8 otomatik kontrol programı ayarlayabilirsiniz.
【Ses Kontrolü ve Sorgu】Alexa, Google Asistan ile çalışın, sıcaklık ve nem değerlerini sesinizle sorgulayabilirsiniz.

Not 1: THS01 ve DS18B20 (RJ9), RJ9 jakının sensörleridir, sadece kullanmak için TH Elite'e takın. MS01, TH Elite'e uyacak ücretsiz bir RJ9 adaptörü ile birlikte gelir.
Not 2: RL560, rj9'un yeni sensör uzatma kablosudur, cihazınızın mesafesini uzatmak için SONOFF sıcaklık ve nem sensörlerini bağlayabilir. DS18B20, THS01 60 M'ye kadar uzatılabilir ve MS01 toprak nem sensörü 10 M'ye kadar uzatılabilir.

TH Çalışma Sıcaklık aralığı -10, +40 derecedir. Sensörlerinkiler ise farklıdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp