SONOFF TX Ultimate 2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

TX Ultimate 2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı

2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı
2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı
2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı
Yeni
2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı
2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı
2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı
TX Ultimate 2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı
1.081,20₺
Vergiler Hariç: 901,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: T5-2C-86
  • SKU: 6920075740233

SONOFF TX Ultimate 2'li Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı

Evinizin ışıklandırmasını ve elektronik cihazlarınızı kontrol etmek artık çok daha kolay ve akıllı! Sonoff TX Ultimate Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı ile evinizdeki her şeyi parmağınızın ucuyla yönetebilirsiniz.

Full Dokunmatik Panel: TX Ultimate çok daha geniş bir dokunulabilir alana sahiptir ve neredeyse tüm paneli kaplar. Hafif bir dokunuşla kolayca açılıp kapatılabilir.

Akıllı Kontrol: Sonoff TX Ultimate, WiFi bağlantısıyla akıllı telefonunuz üzerinden kontrol edilebilir. Uygulama sayesinde ışıklarınızı, fanlarınızı, prizlerinizi ve diğer elektronik cihazlarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden açıp kapatabilirsiniz.

Dokunmatik Tasarım: Şık ve modern dokunmatik paneli ile Sonoff TX Ultimate, her türlü dekorasyona uyum sağlar. İki dokunuşlu tasarımıyla farklı senaryoları programlayabilir ve evinizin atmosferini anında değiştirebilirsiniz.

RGB Kenar Işıkları: Anahtarın etrafını bulunan RGB renkli ışıklar, anahtar durum göstergesi olarak kullanılabilir. Aynı zamanda gece lambası veya ortam ışığı olarak da aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılar, ve odanıza şıklık katar.

Değiştirilebilir Anahtar Kapağı: TX Ultimate'ın anahtar kapağı değiştirilebilir. Star stili ve Cartoon stili gibi farklı tasarım seçenekleri mevcuttur. Bu sayede dekorasyon tarzınıza uygun başka panellerle anahtarınızın görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz.

Kolay Kurulum: Basit ve hızlı kurulumu sayesinde Sonoff TX Ultimate, mevcut duvar anahtarınızın yerine kolayca monte edilebilir. Talimatlarla adım adım yönlendirilerek, hiçbir ekstra kablo veya profesyonel yardım gerekmez.

Enerji Tasarrufu: Akıllı zamanlayıcı ve senaryo oluşturma özellikleri sayesinde enerji tasarrufu yapabilir, aynı zamanda yaşam alanınızı daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Evinizi akıllı hale getirmenin ve yaşam kalitenizi yükseltmenin en pratik yolu olan Sonoff TX Ultimate Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı ile tanışın. Modern teknolojiyle buluşarak konforun ve kolaylığın tadını çıkarın!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp