SONOFF TX Ultimate 3'lü Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı Star Kapak | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

TX Ultimate 3'lü Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı Star Kapak

3'lü Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtar Kapağı
TX Ultimate 3'lü Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı Star Kapak
237,05₺
Vergiler Hariç: 197,54₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: T5-3C-86-STAR
  • SKU: 6920075740318

SONOFF TX Ultimate 3'lü Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı Star Kapak

Evinizin dekorasyonunu ve kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyacak Sonoff TX Ultimate Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı Kapağı ile tanışın! Akıllı teknolojiyi ve estetiği bir araya getiren bu ürün, hem fonksiyonel hem de şık bir seçenektir.

Sonoff TX Ultimate Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı Kapağı Star deseniyle, evinizin dekorasyonunda benzersiz bir fark yaratın. Şık ve etkileyici desenle evinizdeki değişimi şimdi yaşayın! Yıldızlı deseniyle odalarınıza şıklık katın. Gece gökyüzünün sakinliğini ve yıldızların parıltısını evinizin her anında hissedin. Misafirlerinizin dikkatini çekecek ve onlara unutulmaz bir izlenim bırakacak bu desenle, evinizin atmosferini zenginleştirin.

Star Deseni: Kayan yıldız deseniyle, evinizdeki her anı ve her odayı özel kılın. Modern, şık ve etkileyici bir atmosfer yaratın. Gece gökyüzünün büyüsünü ve yıldızların parıltısını evinizin duvarlarına taşıyın.

Estetik ve Fonksiyonellik: Zarif tasarımıyla dekorasyonunuza uyum sağlar ve akıllı dokunmatik teknolojisiyle kullanım kolaylığı sunar.

Dayanıklı Malzeme: Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kolay Montaj: Basit ve hızlı montaj özelliği sayesinde kolayca takılabilir.

Sonoff TX Ultimate Akıllı Dokunmatik Duvar Anahtarı Kapağı'nın Star deseniyle, evinizin dekorasyonunda benzersiz bir fark yaratın. Bu şık ve etkileyici desenle evinizdeki değişimi şimdi yaşayın!
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp