SONOFF Zigbee Akıllı Perde Motoru | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

SONOFF Zigbee Akıllı Perde Motoru

Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
Zigbee Akıllı Perde Motoru
SONOFF Zigbee Akıllı Perde Motoru
2.570,40₺
Vergiler Hariç: 2.142,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ZBCurtain
  • SKU: 6920075777451

SONOFF Zigbee Akıllı Perde Motoru

Perdelerinizi teknolojiyle buluşturan akıllı perde sistemi, yaşam alanlarınızı daha akıllı ve kullanışlı hale getiriyor. Artık perdelerinizi elle açıp kapatmak zorunda kalmadan, tek bir dokunuşla veya sesinizle kontrol edebilirsiniz.

NOT: Akıllı perde motoru Zigbee Hub ile birlikte çalışır. Zigbee Hub olmadan kullanılamaz.

Perdelerinizi Kolayca Akıllı Hale Getirin: Mevcut perdelerinizi değiştirmeden veya herhangi bir ek araç kullanmadan, orijinal perdelerinizi dakikalar içinde akıllı hale getirebilirsiniz. Motorun güçlü hızı sayesinde, 8 kg'a kadar olan perdeleri sabit bir hızda kolayca açıp / kapatabilirsiniz.

El İle Açma / Kapama: Akıllı perde motoru, perde hareketlerini otomatik olarak algılayabilen özel bir teknolojiye sahiptir. Kumandaya veya telefonunuza erişiminizin olmadığı yerlerde perdeyi hafifçe açma / kapama yönüne çekerek perdeyi açabilirsiniz. Perdeyi açarken istediğiniz bir noktada durdurmak istiyorsanız, sadece perdeyi biraz daha çekmeniz yeterlidir.

Çeşitli Kontrol Seçenekleri: eWeLink uygulamasını kullanarak perdelerinizi kontrol edebilir, zamanlayabilir, diğer akıllı cihazlarla etkileşime sokabilir veya uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. Ayrıca ses kontrolü de desteklenmektedir.

Uzun Pil Ömrü ve Kolay Şarj Edilebilirlik: 4000mAh lityum pil ile donatılmıştır. Tam şarj edildikten sonra günde iki kez açıp kapatılarak 3 ay kullanabilirsiniz.

Sesli Kontrol: Akıllı perde motoru, sesli komutlarla kontrol edilebilir, böylece elleriniz dolu olduğunda bile perdelerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Alexa, Google Assistant ve diğer sesli asistanlarla uyumlu olan bu sistemler, size daha fazla kullanım kolaylığı ve esneklik sunar.

Kolay Kurulum ve Entegrasyon: Akıllı perde motoru, mevcut perdelerinize hızlı ve kolay bir şekilde entegre edilebilir. Tak-çalıştır özelliği sayesinde, karmaşık montaj işlemleriyle uğraşmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, akıllı perde sistemleri, evinizin diğer akıllı cihazlarıyla entegre edilebilir, böylece ev otomasyonunuza daha da fazla kontrol ve esneklik ekleyebilirsiniz.

Güneş Işığına Duyarlı Otomatik Kontrol: Akıllı perde sistemleri, güneşin doğuşu ve batışıyla senkronize olarak çalışabilir. Bu özellik sayesinde, perdeleriniz sabah güneş doğarken otomatik olarak açılır ve akşam güneş battığında otomatik olarak kapanır. Böylece, gün ışığından en iyi şekilde yararlanırken, mahremiyetinizi ve enerji tasarrufunu sağlamış olursunuz.

Zaman Ayarlı Otomatik Kontrol: Akıllı perde motoru, kullanıcıların istedikleri saatlere göre perde açma ve kapama işlemlerini kolayca programlamalarını sağlar. Bu özellik sayesinde, eve geliş ve çıkış saatinize göre otomatik olarak perdelerinizi kontrol edebilir ve istediğiniz saatlerde evinizin perdelerinizi açıp / kapatabilirsiniz.

Akıllı perde motoru, evinizi daha konforlu, verimli ve güvenli hale getirmek için mükemmel bir çözümdür. Artık güneş ışığını kontrol etmek, enerji tasarrufu sağlamak ve mahremiyetinizi korumak daha kolay ve keyifli!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp