SONOFF Zigbee Termostatik Radyatör Vanası | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Zigbee Akıllı Kalorifer Vanası

Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Yeni
Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Sonoff Zigbee Akıllı Radyatör Vanası
Zigbee Akıllı Kalorifer Vanası
1.308,86₺
Vergiler Hariç: 1.090,72₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: TRVZB
  • SKU: 6920075740950

SONOFF Zigbee Termostatik Radyatör (Kalorifer) Vanası


SONOFF Zigbee Termostatlar Radyatör (Kalorifer) Vanası, sıcaklığı daha az enerji ile daha hassas bir şekilde kontrol etmenizi sağlayarak size daha konforlu bir ev sunar. Termostat Radyatör Vanası, Uygulama uzaktan kumandasına ve zamanlamaya izin verir, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz.

Google home, Alexa, Samsung SmartThings'i destekler, ses kontrolü ellerinizi serbest bırakabilir, grup kontrolü tüm radyatörlerin tek bir dokunuşla kontrol edilmesini sağlar. Ayrıca SNZB-02P'de olduğu gibi akıllı sahneler oluşturmayı da destekler, sensör sıcaklığın çok düşük olduğunu algıladığında, termostat radyatör vanası rahat bir sıcaklığa ayarlanır.
Açık pencere algılama işlevi, havalandırma sırasında radyatörü otomatik olarak kapatarak gereksiz enerji israfını önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, 6 aylık veri geçmişini kontrol edebilir ve bir dahaki sefere ısıtmayı daha erken veya daha geç başlatmak için fikir sağlamak üzere verileri kullanabilirsiniz.SONOFF Zigbee Termostatlar Radyatör Vanası, Zigbee 3.0 protokolünü kullanan Zigbee hub'larını, SONOFF NSPanel Pro, ZB Bridge Pro, ZBDongle-P, ZBDongle-E'yi destekler.
SONOFF Zigbee Termostatlar Radyatör Vanası çocuk kilidi ve donmaya karşı koruma fonksiyonuna sahiptir. Çocuk kilidi, çocukların radyatörü yanlış kullanmasını önler. Donma koruması, boruların donup patlamamasını sağlayarak evinizi güvende tutar.Özellikler:

Akıllı Kontrol: SONOFF Zigbee termostatik radyatör vanası, APP uzaktan kumanda, ses kontrolü, program ayarlama, grup kontrolü vb. dahil olmak üzere tüm akıllı işlevlere sahiptir.

Açık Pencere Algılama: Havalandırma sırasında radyatörü otomatik olarak kapatarak gereksiz enerji israfını önlemeye yardımcı olur.

Zigbee 3.0 Standart Uyumlu: Zigbee 3.0 protokolünü kullanan Zigbee hub'larını destekler ve teorik olarak Zigbee 3.0 protokollerine uygun olarak geliştirilen herhangi bir Zigbee hub'ına eklemeyi destekler. SONOFF NSPanel Pro, ZB Bridge Pro, ZBDongle-P ve ZBDongle-E gibi.

Çoğu Isıtma Üreticisi ile Uyumlu:  Mevcut 'M30 x 1.5mm' radyatör vanalarına uyar ve paketteki vana adaptörleri çoğu ısıtma sistemi ve üreticisi ile uyumludur.

Tam Fonksiyonel: Çocuk kilidi çocukların radyatörü yanlış kullanmasını önler. Donma koruması, boruların donup patlamamasını sağlayarak evinizi güvende tutar. 6 aylık geçmiş veri sorgusunu destekler, verileri bir dahaki sefere ısıtmayı daha erken veya daha geç başlatmak için fikir sağlamak için kullanabilirsiniz.

Not: Termostatik Radyatör Vanasının Zigbee Hub ile kullanılması gerekir. SONOFF Zigbee Termostatik Radyatör Vanasının SONOFF Normal ZBbridge'i desteklemediğini lütfen unutmayın. Sonoff Zigbee Bridge PROSONOFF NSPanel Pro, ZB Bridge Pro, ZBDongle-P ve ZBDongle-E ile çalışır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp