Sonoff Akıllı Ev NFC Etiketi | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          1000 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Akıllı Ev NFC Etiketi

sonoff nfc tag
sonoff nfc tag
sonoff nfc tag
sonoff nfc tag
sonoff nfc tag
sonoff nfc tag
Akıllı Ev NFC Etiketi
248,88₺
Vergiler Hariç: 207,40₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: NFC
  • SKU: 6920075778083

NFC Tag Etiketi

Artık Akıllı Sahneleri Kullanmak Çok Kolay!

Sonoff NFC Tag Senaryo etiketi, NFC özelliği sayesinde evinizdeki cihazları kolayca kontrol etmenizi sağlar. Sadece telefonunuzla etikete dokunarak, ışıkları açabilir, kapatabilir veya diğer cihazlarınızı senaryolar ile kontrol edebilirsiniz.

Bu sayede evinizi daha da akıllı hale getirebilirsiniz. Sonoff NFC Akıllı etiketleri, kullanımı kolay ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Akıllı ev teknolojisi konusunda lider bir marka olan Sonoff'un ürünleri arasında yer alan Sonoff NFC Tag etiketleri, evinizin kontrolünü parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Kullanımı: Uygulama üzerinden NFC senaryosu oluşturarak Sonoff akıllı cihazlarınızı uygulama üzerinden NFC Etiket ile tetikleyerek cihazlarınızın sizin belirlediğiniz senaryoya uygun olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

1 Pakette 2 adet NFC Etiket vardır.Her NFC Etiketi bir akıllı sahneye ayarlanabilir. Tek yapmanız gereken NFC Etiketini açmanız ve duvara yapıştırmanız. Sonrasında senaryolarınızı kolayca kontrol etmek için telefonunuzla NFC etiketinizin etkileşim yapmasını sağlamak. Bu sayede akıllı ev sisteminizi daha da genişletebilir evinizdeki otomasyon konforunu daha da artırabilirsiniz.

NFC Etikete uygulama üzerinden komutlar entegre edebilir ve diğer SONOFF cihazlarınızı NFC etiket ile tetikleyebilirsiniz.

Her Yere Taşınan Kolay Kullanımlı Etiket

Kolaylıkla taşıyın ve istediğiniz yerde kullanın. Duvara yapıştırın ve kolaylıkla kullanın. Talepleriniz ne olursa olsun, SONOFF NFC Etiketi ile evinizi akıllı ev otomasyonuna kolaylıkla sokabilirsiniz.


Ailenizle Paylaşın

Ev Paylaşımı aracılığıyla NFC sahnesini ailenizle paylaşın, böylece onlar da sizin gibi NFC rahatlığının keyfini çıkarabilir.

Özellikler:

Çip Özelliği215 çip, 540 bayt daha büyük kapasiteye sahiptir ve 10.000'den fazla kez okunup yazılabilir.

【Geniş Uyumlu】NFC özellikli telefonlarla uyumludur (iOS 13 ve üzeri, NFC teknolojisine sahip Android)

【Metal Dirençli Kapasite】Metal yüzeylerde kullanım için yerleşik anti-metal katman. parlak yüzeyli ve su geçirmez PVC malzemeli lamine beyaz PVC kartlar, içindeki NFC çipini etkili bir şekilde korur.

【Kullanımı Kolay】 Akıllı cihazları kolaylıkla açmak için telefonunuzla NFC Etiketine dokunun.

【Uygun】Kolaylıkla taşıyabilir ve her yerde kullanabilir veya duvara veya masaya yapıştırabilirsiniz.
Ürün İnceleme VideosuYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp