Sonoff NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı (Beyaz) | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          1000 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Sonoff NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı (Beyaz)

ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
ns panel beyaz
Sonoff NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı (Beyaz)
2.459,86₺
Vergiler Hariç: 2.049,88₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: NSPW
  • SKU: 6920075777703

SONOFF NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı (Beyaz)
NS Panel Tanım: Ns Panel neredeyse tüm Sonoff cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlayan merkezi kontrol sistemidir. Ns Panel Pro üzerinden eWeLink uygulamasındaki senaryolarınızı kontrol edebilir ve uygun cihazlarınızı entegre edebilirsiniz. Aynı zamanda anahtar düğmelerine de 2 farklı cihaz entegre ederek fiziksel düğmelerdende cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu sayede toplam 10 cihazı tek bir noktadan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz!


Siyah Renk Seçeneği için Tıklayın

Hepsi Bir Arada Kontrol Merkezi: Senaryo bazlı kontrole ek olarak, neredeyse tüm Sonoff cihazları ve kontrol grubunun merkezi kontrol fonksiyonu ile uyumludur. Aynı zamanda NS Panel, tek bir dokunuşla farklı sahnelerde belirli sahne modlarını kullanmanıza yardımcı olabilir

Entegre HMI Paneli: SONOFF NS Panel, HMI kontrolünü, akıllı sıcaklık kontrolünü ve akıllı duvar anahtarını merkezi olarak entegre ederek evinizi kullanışlı ve akıllı bir yere dönüştürür.Ürün İnceleme Videosu


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp