Ns Panel Pro Desk Beyaz | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          1000 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Ns Panel Desk Beyaz

Ns Panel Pro Desk
Ns Panel Pro Desk
Ns Panel Pro Desk
Ns Panel Pro Desk
Ns Panel Desk Beyaz
448,49₺
Vergiler Hariç: 373,74₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DESKWHİTE
  • SKU: 6920075778250

Ns Panel Desk Beyaz

Ns Panel Pro Desk ile Akıllı Ev Sistemi paneliniz Ns Panel PRO'yu daha rahat bir şekilde kullanabilmeniz mümkün.

Ns Panel PRO (Beyaz) için tıklayın.


Ns Panel PRO Desk Beyaz bir masaüstü panelidir ve profesyonel stüdyo ve ofis ortamları için tasarlanmıştır. Bu panel, ergonomik bir tasarıma sahip olup, kullanıcılara yüksek performanslı bir çalışma deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Panel, geniş bir çalışma yüzeyine sahiptir ve birçok farklı cihazı bağlamak için çeşitli giriş seçenekleri sunar. Bu sayede, kullanıcılar kolayca bir bilgisayar, monitör, klavye, fare, hoparlörler ve diğer çevre birimlerini bağlayabilirler.


Ns Panel PRO Desk Beyaz, sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcıların paneli rahat bir şekilde kullanmalarını sağlamak için ayarlanabilir yüksekliğe ve açıya sahiptir. Sonuç olarak, Ns Panel PRO Desk Beyaz, profesyonel bir çalışma ortamı için mükemmel bir seçenek olabilir ve ergonomik tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile çalışma verimliliğini arttırmaya yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp