S-MATE Akıllı Röle | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          1000 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

S-MATE Anahtar Yardımcısı

S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Akıllı Röle
S-MATE Anahtar Yardımcısı
419,03₺
Vergiler Hariç: 349,19₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SMT
  • SKU: 6920075776782

S-Mate Anahtar Yardımcısı

S-Mate nötr derdini çözmenize yardımcı olan bir akıllı röle yardımcısıdır. Mevcut duvar anahtarınızın arkasına S-Mate'i yerleştirdikten sonra belirli Sonoff cihazlara alt cihaz olarak ekleyerek S-Mate'inizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.“eWeLink-Remote” Kontrolü: “eWeLink-Remote” ağ geçidi işlevine sahip MINI R3 veya diğer akıllı anahtar ile kullanın, “eWeLink-Remote” kontrolüne ulaşabilir.

Kontrol Yolları: İnternet olmadığında yerleşik "eWeLink-Uzak ağ geçidi" cihazlarını kontrol edin ve bir ağ bağlantısı olduğunda akıllı sahnedeki diğer akıllı cihazları tetikleyebilir.

Anahtar Türleriyle Uyumlu: S-MATE, darbe anahtarı, basmalı anahtar gibi hemen hemen her anahtar tipi için uygundur, mevcut anahtarınızı akıllı bir anahtara dönüştürün.

Anahtar Arkadaşı: MINI R3 akıllı anahtar, MINI R4, M5 akıllı duvar anahtarı, B05-BL LED Ampul ve S40/S40 LITE akıllı fiş ile çalışır.Sonoff S-MATE, kullanımı kolay bir uygulama üzerinden kontrol edilir ve Amazon Alexa ve Google Assistant gibi popüler sanal asistanlarla da uyumlu çalışır. Ayrıca, güvenliği sağlamak için cihazınızı Wi-Fi şifreleme protokolüyle de koruyabilirsiniz.Sonoff S-MATE, birçok ev aleti ile uyumlu olduğu için kullanım alanı oldukça geniştir. Örneğin, lambalar, fanlar, klima, televizyonlar ve hatta kahve makineleri gibi birçok elektronik cihazı kontrol edebilirsiniz.

Bu cihaz, evinizin enerji verimliliğini artırmanıza ve faturalarınızı azaltmanıza da yardımcı olabilir. Sonoff S-MATE, akıllı ev teknolojisini daha da kullanışlı hale getiren yenilikçi bir cihazdır.

CİHAZ KURULUMU İÇİN TIKLAYIN


Cihaz Tanıtım Videosu


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

Etiketler: S-mate , Sonoff , Mini R3 , Mini R4 , akıllı ev
WhatsApp