Dual R3 Lite Akıllı Ev Rölesi | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          1000 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Dual R3 Lite İki Yönlü Akıllı Röle

Dual R3 Lite Çift Yönlü Röle
Dual R3 Lite Çift Yönlü Röle
Dual R3 Lite Çift Yönlü Röle
Dual R3 Lite Çift Yönlü Röle
Dual R3 Lite Çift Yönlü Röle
Dual R3 Lite Çift Yönlü Röle
Dual R3 Lite İki Yönlü Akıllı Röle
617,44₺
Vergiler Hariç: 514,53₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DR3LİTE
  • SKU: 6920075776966

SONOFF Dual R3 (LITE) Akıllı Ev Rölesi


Dual R3 Lite Nedir?

Sonofff Dual R3 Lite ile evinizi akıllı hale getirebilir panjur, kepenk tente motorlarını telefondan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızı internetinizin olduğu her yerden uygulama üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.


Dual R3 Lite 2 farklı moda sahiptir.

Anahtar modu: Normal cihazlarınızı akıllı birer anahtara çevirmenizi sağlayan mod.

Motor modu: Panjur, kepenk, tente gibi motorlu cihazlarınızı akıllandırmanızı sağlayan bir moddur. Bu modun kalibrasyon özelliği olduğu için diğer akıllı rölelerin aksine panjur vb. gibi cihazların kullanımına daha uygundur.


Dual R3 Lite, mobil cihazlarla veya sesli komutla kablosuz uzaktan kumanda için akıllı bir anahtara aktarmak üzere herhangi bir standart anahtarın arkasına monte edilmiş, gömme montajlı bir Wi-Fi akıllı çift röle anahtar modülüdür. Ev aletlerinizi, ışıklarınızı, panjurlarınızı, pencere perdelerinizi, tente vb. motorlar dahil olmak üzere yönetmeniz ve kontrol etmeniz için uygun olan birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlamak için entegre bir kablosuz ağa bağlar.İki çalışma modu mevcuttur:  Anahtar modu ve Motor modu.

Motor Modu'nda panjur ve pencere perdelerinizi eWeLink uygulaması üzerinden kotnrol edebilirsiniz. Sonoff Dual R3 Anahtar modülü, evde veya dışarıda olsanız da, uygulama uzaktan kumandası ve zamanlanmış olayları planlayarak panjurlarınız ve pencere perdeleriniz için en üst düzeyde esneklik sunar. Çift Yönlü Kontrol. Çift röle anahtar modülü, yükü basit röleye kıyasla iki girişe dağıtır; bu çalışma mekanizması, iki cihaz için bağımsız olarak iki yönlü kontrole sahip olmanızı sağlar.

Güçlü uyumluluk. eWeLink uygulamasında, istediğiniz belirli bir konumda açılmasını, kapanmasını ve hatta durmasını sağlamak için panjurunuzu yönetebilirsiniz.


Sesli Kontrol

Siri ses kontrolü. Ewelink'te perdelerinizi sesinizle kontrol etmenizi sağlayan Siri kısayolunu ayarlayabilirsiniz. Evinizdeki diğer cihazlarla bağlantıyı sürdürmesini sağlamak için akıllı bir sahne bile oluşturabilirsiniz.


Dual R3 Ürünü ile Lite Ürünü arasındaki farkı

Enerji Sayacı Modu'nun ve Yüzdelik aç/kapa özelliğinin Dual R3 Lite'da bulunmamasıdır


Notlar:

DualR3, 100-240V AC motor için akıllı kontrol modülü olarak çalışabilir. Çift yönlü motorlu perde, panjur, tente vb. için boru şeklindeki motor gibi.

DUALR3 ve DUALR3 Lite, borulu motorlar gibi dört telli(GND, nötr, İleri ve Geri) AC motorlara uygulanabilir


Ürün Özellikleri:


Güç kaynağı: 100-240 V AC

Rezistif yük: 3300 W / 15A / toplam, 2200 W/7,5A/KANAL

Motor Yükü: 10-240 W/1A

Maksimum güç: 3300 w (toplam) / 2200 w(1 gang)

Ürün Ölçüleri: 54 * 49*24mm

Renk: Beyaz

Frekans: 802.11 b / g / n

Güvenlik mekanizması: WPA-PSK/WPA2-PSK

Nem: 5 %-95 % RH, yoğuşmasız

Muhafaza malzemesi: Yangın önleyici ABS V0

Çalışma Sıcaklığı: -10 ºC, 40ºC

Kanal: 2Dual R3 KurulumYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp