SONOFF T0EU3C TX Wifi Işık Anahtarı | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          1000 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

TX T0EU3C Akıllı Duvar Anahtarı

T0EU3C
T0EU3C
T0EU3C
T0EU3C
T0EU3C
T0EU3C
T0EU3C
T0EU3C
TX T0EU3C Akıllı Duvar Anahtarı
824,40₺
Vergiler Hariç: 687,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: T0EU3C
  • SKU: 6920075725230

Sonoff T0EU3C TX Wifi Işık Anahtarı

 

Sonoff TX serisi sayesinde ışıklarınızı sesinizle veya telefonunuzla kontrol etmeniz mümkün. Bu sayede ışıklarınızı oturduğunuz yerden veya internetin olduğu her yerden rahatlıkla kontrol edebilir ışıklarınızı kapatmak için evde olmanıza gerek kalmaz.

SONOFF  T0EU3C TX Evinizin kablosuz bağlantısına bağlayıp kontrol etmeniz mümkündür. eWeLink uygulaması ile istediğiniz yerden akıllı cihazlarınız ile bağlanabilir ve kontrol edebilirsiniz. Sonoff T0EU3C-TX Smart kablosuz bağlantısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile de kullanılabilir.Google Home,İOS,Alexa gibi ev otomasyon sistemlerine entegre edilebilinir. SONOFF -T0EU3C-TX istediğiniz gibi zaman ayarlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

ÖNEMLİ DİKKAT : NÖTR HATTI YOK İSE ÇEKİLMESİ GEREKİR EN YAKIN PRİZ VEYA BAĞLANTI NOKTASI BUAT.

 

"NÖTR OLMADAN ÇALIŞMAZ ÖNCE CİHAZ ÇALIŞMASI GEREKLİ BUNUN İÇİN KESİNLİKLE GEREKLİDİR"

 

ESKİ TİP VİDA DELİĞİ OLMAYAN KASALARA UYGULANIRKEN VİDA DELİĞİ OLMASI GEREKİR YOK İSE KENDİ BECERİNİZ İLE SABİTLENMESİ GEREKİR (Yada uygun vida deliği olan yeni kasa buat ile değişmesi gerekir.)
 

SONOFF T0EU3C-TX Wifi Işık Anahtarı Özellikleri:

 

Dokunmatik Açıp Kapatma.
Uygulama ile Uzaktan Açıp Kapatma.
Ses ile Açıp Kapatma.
Geri Sayım ya da önceden ayarlanan Açma / Kapama.
Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap ile çalışır.
Google Home, Google Nest,Alexa,İOS ile çalışır.
IFTTT ile çalışır.
Model: T0EU3C-TX
Kanal sayısı : 3
Sertifikasyon: CE, RoHS, FCC

Standart: AB

Güç Kaynağı: 100 ~ 250V AC

Maks. Güncel: 2A

Maks. Güç: 400W

Renk:BeyaKablosuz Standart: 802.11 b / g / n

Güvenlik Mekanizması: WPA-PSK / WPA2-PSK

Muhafaza Malzemesi: ABS + Sertleştirilmiş Cam Panel

AB Standart Boyut : 86 * 86 * 34 (mm)


TX Dokunmatik Duvar Anahtarı Kurulumu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp