Merkezi Kontrol Paneli | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Merkezi Kontrol Paneli

Marka: SONOFF Model: NSPPROWH
NSPanel Pro (BEYAZ)Ns Panel Pro, Ns Panel'e benzerlik gösteren bir üst modelidir. Daha yeni ve daha farklı. SONOFF NsPanel Pro tüm Sonoff cihazlarınızla ve senaryolarınızla entegre olan akıllı ev kontrol panelidir. Bu panel sayesinde tüm cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmeye devam edebilir v..
4.380,80₺
Vergiler Hariç:3.650,67₺
Marka: SONOFF Model: NSPPROBL
Sonoff NSPanel ProNs Panel Pro, Ns Panel'in bir üst modelidir. Daha yeni ve daha farklı özellikleriyle Ns Panel'in sahip olduğu özellikleri bir çoğunu ve daha fazlasına sahiptirSONOFF NsPanel Pro tüm Sonoff cihazlarınızla ve senaryolarınızla entegre olan akıllı ev kontrol panelidir. Bu panel sayesin..
4.380,80₺
Vergiler Hariç:3.650,67₺
Marka: SONOFF Model: NSPW
SONOFF NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı (Beyaz)NS Panel Tanım: Ns Panel neredeyse tüm Sonoff cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlayan merkezi kontrol sistemidir. Ns Panel Pro üzerinden eWeLink uygulamasındaki senaryolarınızı kontrol edebilir ve uygun cihazlarınızı entegre ed..
2.459,86₺
Vergiler Hariç:2.049,88₺
Marka: SONOFF Model: NSPB
SONOFF NSPanel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı NS Panel Tanım: Ns Panel neredeyse tüm Sonoff cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlayan merkezi kontrol sistemidir. Ns Panel üzerinden eWeLink uygulamasındaki senaryolarınızı kontrol edebilir ve uygun cihazlarınızı entegre edebilirs..
2.459,86₺
Vergiler Hariç:2.049,88₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
WhatsApp