RF | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

RF

Marka: SONOFF Model: 4CHR3PRO
SONOFF 4CH Pro(R3) 4 Kanallı Ev RölesiSONOFF 4CH Pro R3 4 Kanallı Akıllı Ev WiFi anahtarlarıdır. Bu akıllı anahtar ile evinizdeki 4 farklı cihazı tek bir röle ile akıllı hale getirebilir ve onları eWeLink uygulaması üzerinden dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.4Ch R3 PRO'yu uzaktan kontrolün dış..
1.240,00₺
Vergiler Hariç:1.033,33₺
Marka: SONOFF Model: RFBRIDGE
Sonoff RF Akıllı Ev KöprüsüRF Kablosuz köprüyü IOS/Android uygulaması eWeLink üzerinden telefonunuza ekleyerek uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu köprü sayesinde RF iletişim protokolü üzerinden Wi-Fi özellikli cihazlarınıza komutlar verebilirsiniz.Örnek senaryo: RF Bridge üzerinden, 433MHz..
664,99₺
Vergiler Hariç:554,16₺
Marka: SONOFF Model: RF433
SONOFF RF Uzaktan Kumanda 433MHz433MHz RF Kumanda, RF özellikli Sonoff cihazlarıyla uyumlu bir şekilde çalışan ve onlara komutlar vermenizi sağlayan bir kumandadır.Uyumlu çalıştığı cihazlar; RF Bridge(RF Bridge üzerinden hemen hemen TÜM Sonoff akıllı röleleri tetikleyebilirsiniz!), 4CH R3 Pro, ..
230,00₺
Vergiler Hariç:191,67₺
Marka: SONOFF Model: T3EU1C
Sonoff T3EU1C TX Wifi Işık Anahtarı Sonoff TX serisi sayesinde ışıklarınızı sesinizle veya telefonunuzla kontrol etmeniz mümkün. Bu sayede ışıklarınızı oturduğunuz yerden veya internetin olduğu her yerden rahatlıkla kontrol edebilir ışıklarınızı kapatmak için evde olmanıza gerek kalmaz.SON..
888,30₺
Vergiler Hariç:740,25₺
Marka: SONOFF Model: T3EU2C
Sonoff T3EU2C TX Wifi Işık Anahtarı Sonoff TX serisi sayesinde ışıklarınızı sesinizle veya telefonunuzla kontrol etmeniz mümkün. Bu sayede ışıklarınızı oturduğunuz yerden veya internetin olduğu her yerden rahatlıkla kontrol edebilir ışıklarınızı kapatmak için evde olmanıza gerek kalma..
962,16₺
Vergiler Hariç:801,80₺
Marka: SONOFF Model: T3EU3C
Sonoff T3EU3C TX Wifi Işık Anahtarı Sonoff TX serisi sayesinde ışıklarınızı sesinizle veya telefonunuzla kontrol etmeniz mümkün. Bu sayede ışıklarınızı oturduğunuz yerden veya internetin olduğu her yerden rahatlıkla kontrol edebilir ışıklarınızı kapatmak için evde olmanıza gerek kalma..
1.036,08₺
Vergiler Hariç:863,40₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
WhatsApp