Sonoff ihost 2gb | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          1000 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Sonoff ihost 4gb

sonoff akıllı ev ihost
Sonoff ihost 4gb
3.960,00₺
Vergiler Hariç: 3.300,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ihost4gb
  • SKU: 6920075778304

SONOFF iHost Akıllı Ev Hub'ı (4GB)Yerel Kontrol Merkezi: iHost Akıllı Ev Merkezi, yerel kontrol merkeziniz olarak hizmet verir ve ev otomasyon deneyiminizi daha hızlı, daha güvenilir ve daha güvenli olacak şekilde yükseltir.

Yerel Otomasyon: iHost, yerel güvenlik modlarını ve akıllı sahneleri destekler. Yazılım güncellemeleri ile kademeli olarak daha fazla özelleştirilebilir özelliğin kilidini açar.

Yerel Veri Depolama ve Yönetimi: iHost, hızlı ve sorunsuz bir ev otomasyonu deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Yerel veri depolama ve yönetimi ile bilgilerinizin yerel ve özel kalacağından ve veri güvenliğinizi koruyacağından emin olabilirsiniz.

Güçlü Uyumluluk: Zigbee standart protokol cihazları ve Wi-Fi LAN cihazları ile tam uyumludur. 128 adede kadar alt cihazı yönetin ve bir Zigbee yönlendirici ile tüm ev kontrolü için Zigbee ağ aralığını genişletin. eWeLink Akıllı Ev Eklentisi aracılığıyla, SONOFF'tan LAN kontrolünü destekleyen Wi-Fi cihazlarını entegre edebilirsiniz.

Genişletilebilir Eklentiler: Daha fazla olasılığı ortaya çıkarmak için bir dizi eklentiye uyum sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayın.


iHost'taki Sonoff cihazları Homekit'e taşımak için TIKLAYIN

***iHost'a eWeLink hesabınızdaki Wi-Fi cihazları eklemek için TIKLAYIN


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp