SONOFF M5 80 1C Akıllı Işık Anahtarları | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

M5 80 Işık Anahtarı

M5 80 1C
M5 80 1C
M5 80 1C
M5 80 1C
M5 80 1C
M5 80 1C
M5 80 1C
M5 80 1C
M5 80 Işık Anahtarı
1.012,68₺
Vergiler Hariç: 843,90₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: M5801C
  • SKU: 6920075777062

SONOFF M5 80 1C Akıllı Işık Anahtarları

M5 80 1C Akıllı ışık anahtarı evinizdeki ışıklarınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlayan akıllı fiziksel, düğmeli bir duvar anahtarıdır. Bu duvar anahtarı ile evinizi kolaylıkla akıllı hale getirebilir ışıklarınızı ister fiziksel olarak isterseniz de eWeLink uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz. eWeLink uygulaması üzerinden cihazınızı eşleştirdikten sonra cihazlarınızı internetin olduğu her yerden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.eWeLink-Remote” Kontrolü: M5, “eWeLink-Remote” ağ geçidi işlevine sahip akıllı bir anahtardır. “eWeLink-Remote” kontrol işlevini kullanmak istiyorsanız, bunu S-MATE veya sahne uzaktan kumandası R5 ile kullanmanız gerekir.

Fiziksel düğmeler: Çalıştırmak için yüksek hassasiyetli fiziksel düğme. Herkes rahatlıkla kullanabilir.

Güvenli Sökme: Anahtarı güvenli bir şekilde sökebileceğiniz yüksek ve düşük voltajı ayırın.

APP kontrolü: Cihazları istediğiniz zaman yönetin, elektrikli cihazları kapatmayı unutma konusunda endişelenmeyin.

Ses kontrolü: Alexa, Google Home, Alice ve Siri kısayolu ile çalışarak ses kontrolünü destekler.

Güvenlik Sertifikası: CE ve UKCA sertifikalı. Güvenli performans garanti edilir.


Not:
1. M5-80 tipi kurulum da iyi görünümlü ve derli toplu duvar dekorasyonu tercih ediyorsanız, tam uyumlu Anahtar Çerçevesini satın almak gerekir.
2. Lütfen M5'in AB DIN49073 gibi 65 mm'den daha az diyagonal olan bazı EU/86 tipi montaj kutuları için uygun olmadığını unutmayın.Ürün Kurulumu İçin

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp