SONOFF Mini R2 İki Yönlü Anahtar | Akıllı Ev Sistemleri
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Sonoff Mini R2

Mini R2
Mini R2
Mini R2
Çok Satan
Mini R2
Mini R2
Mini R2
Sonoff Mini R2
400,02₺
Vergiler Hariç: 333,35₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: MR2
  • SKU: 6920075776195

SONOFF Mini R2 İki Yönlü Anahtar

Sonoff Mini R2,  mini ve kompakt bir DIY akıllı anahtardır. Mini R2 ürünümüz çoğunlukla ışıklar ve priz arkasına kullanım için tercih edilmektedir. 

MiniR2 ile elektronik cihazlarınızı telefon uygulaması üzerinden istediğiniz yerden istediğiniz zaman kontrol edebilmek mümkündür.
Akıllı telefonunuz veya tabletiniz veya sesli komutunuzla ev aletlerinizi eWeLink uygulamasıyla otomatikleştirmenizi sağlar. Mini R2 Evinizdeki bağlı cihazları hem telefonunuzdan kolayca kontrol etmenizi sağlayan akıllı bir röledir. Bu sayede ışıklarınızı ister duvar anahtarınızdan isterseniz de uygulama üzerinden tek bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz.MiniR2 Kullanıcıların Home Assistant, openHAB, ioBroker .etc gibi bulut hizmeti olmadan LAN kontrolü elde etmek için MINI’yi dünya çapında üçüncü taraf açık kaynaklı akıllı ev kontrol sistemine entegre etmesini sağlayan DIY modunu (geliştiriciler için tasarlanmıştır) destekler. Mini R2 ile evinizi akıllı hale getirebilir yarının teknolojisi olan akıllı ev teknolojisini bugünden yaşayabilirsiniz.
MiniR2 Teknik özellikleri:

 eWelink uygulaması ile ev aletlerini uzaktan kontrol.

Cihazlardan yalnızca sesli komutla açılıp kapanmasını sağlama.

Cihazların otomatik olarak çalışmaya başlaması veya durması için bir zaman ayarı.

Telefonunuza dokunarak SONOFF cihaz gruplarını açmak / kapatmak için akıllı sahneler oluşturabilirsiniz.

Cihazlarınızı paylaşma. Birlikte kontrol etmek için cihazlarınızı ailenizle paylaşın.

Telefonunuzdaki cihaz durumu değişikliğini gerçek zamanlı olarak kontrol edin.

Normal Wi-Fi bağlantısı olmasa da cihazı telefonunuzda çalıştırın.

Elektrik sistemi geri geldiğinde elektrik kesintisinden önce cihazı sabit tutun.


Mini R2 Kurulum Talimatı İçin TIKLAYIN


Mini R2 Ölçüleri: 42.6x42.6x20mm

Giriş: 100-240V AC 50/60Hz 10A Maks.

Çıkış: 100-240V AC 50/60Hz 10A Maks.


Mini R2 inceleme videosu


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp